FTESA UNIKE DHE SPECIALE

Për ta nisur bukur dhe me klas dasmën tuaj duhet menduar fillimisht për ftesën që do ti dërgoni njerëzve tuaj më të dashur

    

Jeni duke planifikuar dasmë tuaj dhe keni nevoj për ftesa, studio, kamera, fotograf etj, - kontakto në numrin

FTESA

FTESA

Ftesa të veçanta, moderne dhe unike të dizajnuara në letër të posaçme që ju lënë përshtypje në shikim të parë.

ZBUKURIME

ZBUKURIME

Zbukurim i ambienteve hotelerike dhe shtëpiake të përshtatshëm për ahengun tuaj.

SHOW - SPEKTAKËL

SHOW - SPEKTAKËL

Spektatle të ndryshme në ahengun tuaj duke filluar nga tupana show, valle tradicionale, belly dance etj.

FOTOSESIONE

FOTOSESIONE

Fotosesione në studion tonë dhe lokacione të ndryshme sipas kërkesës suaj dhe sugjërimit tonë.

VIDEO-XHIRIME

VIDEO-XHIRIME

Xhirime profesionale të formatit FullHD dhe 4K, xhirime me dron nga qielli, xhirime me kran etj.

MUZIKË

MUZIKË

Muzikë të zgjedhur për ahengun tuaj live me orkestër të zhanreve të ndryshme popullore, argëtuese, folklorike etj.

GALLERY

Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere c.
Etiam ut dui eu nisi lobortis rhoncus ac quis nunc.

PËR NE

RETH NESH

Studio ALBENI filloi me punë në vitin 2006 fillimisht si editor e më pas edhe prodhues i video materialeve reklamuese. Që nga viti 2012 është realizues i programeve të ndryshme muzikore që transmetohen në Televizione. Përpos programeve të prodhuara për televizione të ndryshme lokale theks të veçantë i është dhënë edhe realizimi i videoprojekteve muzikore të këngëtarëve të ndryshëm. Pas kërkesave të shumta dhe realizimeve të fotosesioneve të ndryshme për çifte, Studio ALBENI zgjëroi ekipin edhe në sferën e ahengjeve të ndryshme familjare. Duke përdorur pajisjet më të sofistikuara ekipi jonë vazhdon të jetë në hap me kohën që garanton cilësi të pakontestueshme.

INFO

  •   +389 75 700 076
  •   Rashce 1/105, Shkup
  •   info@albeni.mk
  •   www.albeni.mk
5000
Fotografi
400
Video
2000
Zbukurime
10000
Organizime
Bashkëpunimi me Studio ALBENI kishte filluar në fejesën tonë dhe ka vazhduar edhe në Martesë falë përkushtimit të ekipit, seriozitetit në punë dhe kualitetit. Prandaj edhe familjarëve të tjerë ju a kemi sugjëruar dhe jemi të bindur që nuk do të zhgënjehen.
ARDITA BILALLI

ARDITA BILALLI

TETOVË
Secili vend i ka traditat dhe adetet e veta prandaj ekipi i Studio ALBENI të ofron ngrohtësine dhe përshtatjen e çdo tradite dhe adeti sipas zonës dhe rajonit dhe sigurisht nuk mungojnë as sugjërimet dhe këshillat dhe kjo i bën që ti ndjejmë si anëtarë të familjes.
BESNIK SELAMI

BESNIK SELAMI

SHKUP
Dasma bëhet vetëm njëherë ndërsa kujtimet mbesin gjithmon. Prandaj vëmendjen kryesore të dasmës sonë ia kushtuam videoxhirimeve dhe fotografive. Dasma jonë ishte e paharuar mirëpo me prezencën e ekipit të Studio ALBENI vërtetë ka ngelur paharuar edhe vizualisht.
LEJLA JASHARI

LEJLA JASHARI

GOSTIVAR

KONTAKTI

Studio ALBENI.
Str.1 Nr.105 Rashce
1064 Skopje, North Macedonia
Tel.: +389 75 700 076
Email: info@albeni.mk
www.albeni.eu
I kam lexuar dhe jam dakord me termat dhe kushtet e faqes. Nëse i keni lexuar termat dhe kushtet atëher selektoni kutinë më lartë.